Archív - rok 2022

Vánoční koulení 2022

Vítek Stránský

Nejmladší účastník turnaje Vítek Stránský

Na Štěpána se konal v Duchcově 46.ročník trnovanského Vánočního turnaje a o vítězi opět (jako vloni) rozhodla jedna jediná kuželka.
Vyhrál Martin Bergerhof výkonem 301 kuželek, na 2.místě skončil Milan Stránský (300), na 3.místě Zdeněk Kandl (299) a těsně pod bednou Jirka Semelka (298).

V soutěži o nejlepší bramborový salát uspěl Martin Bergerhof a docílil tak prvního historického double :-)

Výsledková listina ...    Historická tabulka vítězů ...    Pár fotek ...

Okresní přebor, skupina A

11.kolo OP: Hvězda Trnovany - Loko Žatec B    5 : 1  (1688:1647)
Nejlepším hráčem zápasu byl Pavel Jedlička výkonem 437 kuželek.

10.kolo OP: KK Louny B - Hvězda Trnovany   1 : 5  (1631:1698)
Nejlepším hráčem zápasu byl Štěpán Kandl výkonem 441 kuželka.

9.kolo OP: Sokol Údlice C - Hvězda Trnovany   5 : 1  (1555:1541)
Žádný z našich hráčů nepřehodil čtyřstovku ... a v řadě již třetí zápas bez výhry :-(

8.kolo OP: Hvězda Trnovany - Sokol Spořice B   3 : 3  (1655:1646)
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Jedlička výkonem 433 kuželky.

Pohár ČKA 2022/2023 - 2.předkolo

Ve 2.předkole poháru ČKA nám los přidělil tým Kuželky Aš B. Ve dvojzápasovém play-off byly úspěšnější kluci z Aše a po výsledku 8:4 postupují do další fáze, kde narazí na Sokol Duchcov B.

2.zápas: Kuželky Aš B - Hvězda Trnovany  6 : 0  (s.13:3 / 2197:1964)

Kratochvíl 533 : 493 Kandl Š. (2:2)
Valeška 578 : 475 Petřík (4:0)
Jedlička P. 550 : 523 Jedlička V. (3:1)
Hurta 536 : 473 Jedlička P.(+Koblih) (4:0)

1.zápas: Hvězda Trnovany - Kuželky Aš B  4 : 2  (s.9:7 / 2143:2101)

Petřík P. 528 : 481 Mašek V. (3:1)
Jedlička V. 506 : 531 Laudát O. (1:3)
Kandl Š. 542 : 554 Jedlička P. (2:2)
Jedlička P. 567 : 535 Mazák F. ml. (3:1)

7.kolo OP: Ele.Kadaň C - Hvězda Trnovany   4 : 2  (1720:1696)
První naše letošní prohra, když rozdílový výkon 461 kuželek zahrála domácí hráčka Lada Strnadová. Nejlepším naším hráčem byl Vladislav Jedlička výkonem 439 kuželek.

6.kolo OP: Sokol Údlice B - Hvězda Trnovany   1 : 5  (1624:1664)
Nejlepším hráčem utkání byl Vladislav Jedlička výkonem 451 kuželka.

5.kolo OP: Hvězda Trnovany - volný los

4.kolo OP: Slovan Vejprty - Hvězda Trnovany   1 : 5  (1568:1675)
Nejlepším hráčem utkání byl Pavel Jedlička výkonem 457 kuželek.

3.kolo OP: Hvězda Trnovany - VTŽ Chomutov B   6 : 0  (1735:1548)
Nejlepším hráčem utkání byl Vladislav Jedlička výkonem 448 kuželek.

2.kolo OP: SKK Bílina - Hvězda Trnovany   1 : 5  (1518:1639)
Nejlepším hráčem utkání byl Martin Bergerhof výkonem 439 kuželek.

1.kolo OP: Hvězda Trnovany - Duchcov C   4.5 : 1.5  (1686:1630)
Nejlepším hráčem utkání byl Vladislav Jedlička výkonem 434 kuželky.

Sportovní soustředění KK Hvězda Trnovany

Sportovní soustředění v Jetřichovicích V prvním zářijovém víkendu jsme uspořádali v Jetřichovicích sportovní soutředění před sezonou.

Přesuny hráčů před sezónou ...

V letní pauze se po roce z Duchcova vrací domů Pavel Jedlička a do TJ Teplice Letná přestoupil Martin Dolejší. Na roční hostování do KOVO Děčín odešel Vráťa Kubita. Svou dlouholetou hráčskou karieru ukončil Milan Nový.

Turnaje...

Duchcovská sypačka  (2x120 h.s.)

Dvojice Martin Bergerhof a Ondra Koblih skončila na 31.místě výkonem 1070 kuželek, bratři Jedličkové na 44.místě (1001 kuželka). Turnaje se zúčastnilo 54 dvojic mužů.

Výsledková listina turnaje ...

Memoriál Václava Potměšila v Ústí n.L.  (2x100 h.s.)

Vítězství v turnaji vybojovala dvojička Milan Stránský (502) a Michal Koubek (470) a Milda byl zároveň jediným hráčem, který přehodil pětikilo. Na 11.místě skončila dvojička Pavel Piskoř a Vráťa Kubita (464). Vráťa i Milda si ještě zahráli ve smíšených dvojicích, ale tam už tolik úspěšní nebyli.

Turnaj osvobození v Lounech  (4x100 h.s.)

V turnaji si z našich hráčů nejlépe vedl Pavel Jedlička (440) a Vráťa Kubita (437).

Turnaj v Bílině  (4x100 h.s.)

Kombinované družstvo Trnovany-Duchcov skončilo na 6. místě a nejlepším trnovanským hráčem byl Petr Kubita (430). Turnaje se zúčastnilo 15 družstev.

Valná hromada KK Hvězda Trnovany

Valná hromada Fotka se zasedání valné hromady našeho kuželkářského klubu v úterý 26.4.2022 v restauraci Alladin v Teplicích.

22.kolo OP: Duchcov C - Hvězda Trnovany   2 : 4  (1629:1747)
Naším nejlepším hráčem byl Ondřej Koblih výkonem 450 kuželek.

21.kolo OP: Hvězda Trnovany - Spořice C   4,5 : 1,5  (1630:1512)
Naším nejlepším hráčem byl Martin Bergerhof výkonem 453 kuželky.

20.kolo OP: Údlice C - Hvězda Trnovany   1 : 5  (1615:1729)
Naším nejlepším hráčem byl Martin Bergerhof výkonem 457 kuželek.

19.kolo OP: Hvězda Trnovany - Kadaň C   4 : 2  (1790:1676)
Naším nejlepším hráčem byl Miroslav Náhlovský výkonem 484 kuželky.

15.kolo OP: Hvězda Trnovany - Údlice B   5 : 1  (1766:1695)
Naším nejlepším hráčem byl Martin Dolejší výkonem 481 kuželka.

18.kolo OP: Louny B - Hvězda Trnovany   0 : 6  (1617:1757)
Naším nejlepším hráčem byl Miroslav Náhlovský výkonem 470 kuželek.

17.kolo OP: Hvězda Trnovany - Vejprty   6 : 0  (1749:1587)
Naším nejlepším hráčem byl Martin Bergerhof výkonem 452 kuželek.

16.kolo OP: Spořice B - Hvězda Trnovany   4 : 2  (1570:1524)
Naším nejlepším hráčem byl Míra Náhlovský výkonem 410 kuželek.

15.kolo OP: Hvězda Trnovany - Údlice B (odloženo na 8.3.)

14.kolo OP: Žatec B - Hvězda Trnovany   2 : 4  (1498:1552)
Naším nejlepším hráčem byl Ondra Koblih výkonem 392 kuželky.

13.kolo OP: Hvězda Trnovany - volný los

12.kolo OP: Bílina B - Hvězda Trnovany   2 : 4  (1641:1651)
Naším nejlepším hráčem byl Martin Bergerhof výkonem 435 kuželek

Mistrovství Ústeckého kraje jednotlivců 2022

Poslední lednový víkend (29.-30.1.) proběhlo na kuželnách v Teplicích a v Duchcově krajské mistrovství jednotlivců Ústeckého kraje.
Náš klub reprezentoval v kategorii seniorů Vráťa Kubita a skončil na 8.místě po výkonu 526 kuželek.

Výsledky krajského mistrovství 2022 ...

Mistrovství okresů Teplice + Most jednotlivců 2022

Druhý lednový víkend se uskutečnilo v Teplicích okresní mistrovství jednotlivců všech kategorií pro rok 2022. Z našeho klubu se zúčastnil pouze Vratislav Kubita (senioři) a výkonem 520 kuželek obsadil 2.místo - gratulujeme!
Účast na okresním mistrovství je rok od roku slabší ... v elitní kategorii mužů hrálo letos 14 hráčů, v ostatních maximálně 7. Pro všechny, kteří ještě pamatují, že se na okresní mistrovství postupovalo z oddílovek, je to smutné zjištění.