Vysvětlivka: 1/4f = čtvrtfinále a 1/8f = osmifinále

1.kolo: Hvězda Trnovany - Sokol Spořice  5 : 7

2.zápas:  Hvězda Trnovany - Spořice  4 : 2  (s.9,5:6,5/2159:2067)

Stránský 550 : 518 Schmiedl (3:1)
Zemánek 569 : 473 Vytiska P. (4:0)
Navrátil (stř.Němec) 503 : 535 Lukšík st. (1:3)
Vrbata 537 : 541 Lukšík ml. (1.5:2.5)

Nedělní odveta byla stejně dramatická jako před rokem (to jsme postupovali na "náhlou smrt"), ale tentokrát se štěstí usmálo na hosty ze Spořic. O osudu dvojzápasu rozhodl hostující Lukšík ml., který předposledním hodem dorazil těžkou figuru - "líčandu" (pr.sedlák-pr.př.dáma-král-l.sedlák) a posledním hodem hodil 8. Tím na poslední dráze porazil Martina Vrbatu o 4 kuželky, tím získal set, díky tomuto setu i pomocný bod pro družstvo a bylo hotovo.

Poděkování patří skvělému publiku, které připravilo této odvetě vynikající kulisu.

1.zápas:  Spořice - Hvězda Trnovany  5 : 1  (s.10:6/2069:2003)

Lukšík ml. 524 : 502 Stránský (2:2)
Schmiedl 500 : 481 Kandl Z. (2:2)
Vytiska P. 486 : 511 Kaan (2:2)
Lukšík st. 559 : 509 Navrátil (4:0)

V pondělí 18.2. jsme sehráli ve Spořicích úvodní zápas nadstavbového kola poháru ČKA. Stejně jako před rokem jsme prohráli 5:1. Nikomu od nás prostě ty "spořický desky" nesedí. Je vidět, že to mají domácí "navrčený", zejména do plných. Pavlovi se povedli jedny plné 100 (pánbůh asi nebyl doma), ale jinak všichni 6-7 plusů a dost. Vůbec mi rozum nebere, jak mohl domácí Lukšík st. hodit 559 (silná rotace koule doleva a hraná levá ulice...já bych měl každý hod levého sedláka).